Опис
Морфологія:
Стебла молодої рослини, як правило, чевонувато-бурі. Листя розташоване на черешках супротивно. Форма листової пластинки еліптична або яйцевидна, верхній край загострений, нижній — округлий або клиновидний. Краї листя зубчате, поверхня темно-зелена, опушена. Гілки: двох типів. До першого відносяться крупні стерильні квітки, досягаючі 3 см в діаметрі. Пелючтки віночка еліптичні. Чашечка коротка, залишається на квітконосі навіть після дозрівання плодів. До другого типу відносяться дрібні обох статей квітки, зібрані в суцвіття-мітелк ширококонічної форми. Після утворення насіння пелюстки квіток обпадають.
Догляд:
Для нормального розвитку гортензії необхідне яскраве світло. Зимою прекрасно зростає при штучному освітленні. Полив повинен бути рясним влітку і помірним взимку. Влітку температура повітря має бути не менше 20°С. Зимою гортензію містять в приміщенні з температурою 17-16°С. При вищій температурі в період спокою цвітіння може затриматися. Пересадку гортензії роблять в міру необхідності. Молоду рослину пересажують раз в 2-3 роки. В якості підживки використовують квіткові мінеральні суміші.
Розмножують гортензію черенками, які вкорінюють при нижньому підігріванні.
На дні горщика обовязково потрібно зробити дренаж, що займає не менше 1/4 висоти горщика, аби волога не застоювалася у корінні. У жаркі дні листя рослини оприскують водою кімнатної температури.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.